INCARE 2022 | Hemşirelik | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

HEMŞİRELİK

INCARE 2022

INCARE 2022

Değerli Meslektaşlarımız,

II. Uluslararası Hemşirelik, Sağlık Bakımı ve Araştırma (INCARE) Kongresi’ni 17-19 Kasım 2022 tarihleri arasında, başkentimiz Ankara’da, The Ankara Otel’de gerçekleştireceğimizi duyurmaktan mutluluk duymaktayız. 

INCARE 2022 Kongresi olarak sizleri hemşirelik alanındaki en son gelişmeler, mesleki ilerleme kursları, paylaşımlar ve inovatif ürün ve fikirlerle buluşmaya, sosyal paylaşımlar ve anılar biriktirmeye bekliyoruz. Düzenleme kurulu adına siz değerli meslektaşlarımızı ve tüm sağlık profesyonellerini, sağlık bakımına yönelik alanlarda çalışan tüm firmaları, kuruluşları ve sevgili öğrencilerimizi güzel paylaşımlar için kongremize davet ediyor, başarılı bir kongre geçirmemiz dileğiyle sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

INCARE2022 Düzenleme Komitesi Adına
Prof. Dr. Ayla Yava
Kongre Başkanı

 

 

Etkinliğe katıl

2022-11-17 2022-11-19 Europe/Istanbul INCARE 2022 Değerli Meslektaşlarımız, II. Uluslararası Hemşirelik, Sağlık Bakımı ve Araştırma (INCARE) Kongresi’ni 17-19 Kasım 2022 tarihleri arasında, başkentimiz Ankara’da, The Ankara Otel’de gerçekleştireceğimizi duyurmaktan mutluluk duymaktayız.  INCARE 2022 Kongresi olarak sizleri hemşirelik alanındaki en son gelişmeler, mesleki ilerleme kursları, paylaşımlar ve inovatif ürün ve fikirlerle buluşmaya, sosyal paylaşımlar ve anılar biriktirmeye bekliyoruz. Düzenleme kurulu adına siz […] The Ankara Otel
Takvime Ekle
Daha önce başvuru yapılmış.
×
Teşekkür ederim! Etkinliğe katıldın.
×